Zirkonyum İmplant Fiyat

Zirkonyum İmplant Fiyat

Arfa Dent Diş Kliniği’nde implant, çene kemiğine yerleştirilen ve protezlere destek sağlamak amacıyla kullanılan yapay diş kökleridir. Bu titanyum vidalar, eksik dişlerin yerine yerleştirilen uzun ömürlü ve sorunsuz kullanılabilen protezleri içerir. İmplant tedavisi fiyatları, genellikle kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Zirkonyum İmplant Fiyat belirlenirken birçok faktör dikkate alınmalıdır. Her yıl, Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından Arfa Dent kliniği dahil özel klinikler, devlet hastaneleri ve özel hastaneler için implant fiyatları belirlenmektedir. Bu fiyatlar, özel metal ve zirkonyum gibi kullanılan malzemelerin ücretlerini içermez. Ancak rekabet koşulları nedeniyle, internet üzerinde implant fiyatlarının paylaşılması yasaktır. Bu sebeple, fiyat bilgisini öğrenmek ve ihtiyacınıza uygun tedavinin detaylarını öğrenmek için Arfa Dent kliniğine klinik muayene gerekmektedir.

İmplant Fiyatları 2023 Yılında Ne kadar?

İmplant fiyatları, kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

  • Yerli implant fiyatları. İstanbul’da tek diş için implant fiyatı, diş sağlığı merkezlerinin fiyat politikalarına göre değişebilmektedir. Arfa Dent kliniği için en uygun implant fiyatını öğrenmek için buraya tıklayın.
  • İthal (yabancı) implant fiyatı. Aynı implant markası kullanılsa bile, diş sağlığı hastaneleri benzer hizmeti farklı fiyatlarla sunabilir. Arfa Dent kliniğinin ithal implant fiyatını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tedavide implantın kendisinden daha önemli bir faktör, uygulamayı gerçekleştirecek hekimin tecrübesidir. Bu nedenle, yeterli tecrübeye sahip olmayan veya sadece reklam politikası ile hareket eden hastanelerin, aynı ürüne ve hizmete uyguladıkları yüksek fiyatlarla tedavi yaptırmamanız önemlidir.

Arfa Dent Diş Kliniği’nin güncel tek diş implant fiyatlarını öğrenmek isterseniz. Bize aşağıdaki yöntemlerden biri ile ulaşabilirsiniz.

İmplant Tedavisi Bahçelievler – Randevu

İmplant Tedavisi Arfa Dent – Randevu Arfa Dent’te implant tedavisi için randevu oluşturmak istiyorsanız, 10 yıllık deneyimi ile fark yaratan Arfa Dent Diş Kliniği sizin için burada. Tedavi olmak için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eksik dişlerinizi tamamlamak için geç kalmayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Abone Ol

Çalışma Saatlerimiz

Pazartersi : 09.00 - 19:00
Salı : 09.00 - 19:00
Çarşamba : 09.00 - 19:00
Perşembe : 09.00 - 19:00
Cuma : 09.00 - 19:00
Cumartesi : 09.00 - 19:00
Pazar : Kapalıyız