Arfa Dental İstanbul Bahçelievler’de uzman hekim kadrosu, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri ve modern mimari yapısı ile hizmet vermektedir.

Kliniğimizi hastalarımızın konforu ve ihtiyaçları üzerine inşa ettik. Diş kliniğimizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren hasta memnuniyeti önceliğimizdir.

Kliniğimizde sizlere Estetik Gülüş Tasarımı, İmplantoloji, Bleaching (Beyazlatma), Protez Estetik Diş Hekimliği, Peridontoloji, Ortodonti ve Endodonti (Kanal Tedavisi) bölümlerimiz ile tüm branşlarda uluslararası hizmet sunmaktayız.

Hasta Memnuniyeti Odaklı Yaklaşım
Devamlı Gelişen Ekibimiz
Modern Ekipmanlar

 

Misyonumuz / Vizyonumuz

Arfa Dent olarak misyonumuz, hastalarımıza en üst düzeyde kaliteli ve güvenilir dental hizmetler sunmak, onların diş sağlığını korumak ve geliştirmek için her zaman yanlarında olmaktır. Müşteri memnuniyetini ve konforunu ön planda tutarak, güleryüzlü bir ortamda uzman hekimlerimizle her türlü diş tedavisi ihtiyaçlarına çözüm sağlamak amacındayız.

Arfa Dent olarak vizyonumuz, sektörde öncü bir diş kliniği olarak tanınmak ve tercih edilen bir numaralı marka olmaktır. En son teknolojileri kullanarak sürekli kendimizi geliştiriyor, bilimsel ve etik standartlara uygun olarak hizmet veriyoruz. Hastalarımıza yenilikçi çözümler sunarak, sağlıklı ve estetik gülüşlere kavuşmalarını sağlamayı hedefliyoruz.